Booking.com
Kronplatz Skipas

Kronplatz Skipas

Stejně jako všechna ostatní rozsáhlá moderní střediska, i Kronplatz samozřejmě nabídne skipas, který je platný v celém areálu neomezeně. K dispozici je v rámci letošní sezony několik variant, ze kterých je možné vybírat, a to s ohledem na délku vaší návštěvy ve středisku, stejně jako s ohledem na to, do jaké věkové generace konkrétně patříte.

Kronplatz skipas a jeho rozdělení podle dní

Je jenom na vás, na jak dlouho se ve středisku konkrétně zdržíte. Podle toho vám doporučujeme zakoupit si Kronplatz skipas. Tím časově nejkratším, který existuje, je půldenní. Dále je k dispozici klasický denní. Pokud se plánujete zdržet několik dní, je možné vybírat jeho délku právě s ohledem na délku vašeho pobytu. Platnost skipasu může být v maximální délce až 21 po sobě jdoucích kalendářních dní. Ideální pro skutečné milovníky tohoto sportu.

Jaké má Kronplatz ceny skipasů?

Plánujete vyrazit jako dospělá osoba? V případě jednodenního skipasu si připravte 54 EUR. Pokud máte v plánu lyžovat po dobu šesti dní, budete platit 266 EUR. Máte-li s sebou také děti, které jsou mladší osmi let, máte jistotu, že budou mít lyžování zdarma. Pokud spadají do věkové hranice 8 – 16 let, platí pro ně ceny 38 EUR za denní a 186 EUR za šestidenní skipas.

Středisko Kronplatz však myslí také na seniory. Sem spadá každý, kdo již dosáhl věku 65 let. V takovém případě je cena denního skipasu 49 EUR, zatímco v případě šestidenního činí 239 EUR.

Co dále je dobré vědět?

Ceny ovlivňuje také to, v jaké části sezony vyrážíte. Výše zmíněné platí v sezoně hlavní, kterou je rozmezí začínající obvykle v době Vánoc a končící první týden v lednu. Následně je za vrchol hlavní sezony považováno období od prvního týdne v únoru, do poloviny března. Kdykoliv mimo tato přibližná data mohou být ceny skipasů nižší. Ceny ovlivňuje i to, zda platí jenom v oblasti Kronplatz, nebo využijete rozšíření na region Dolomiti Superski.